Caught warning in the question code: Undefined variable $ANSWERBOX_PLACEHOLDER on line 2 in Detailed Solution
Wiyot bought 5 2-liters of soda for the team. Each 2-liter cost $3.31. How much did all the soda cost?
$
Submit
Try another version of this question
License
[more..]
Enter your answer as an integer or decimal number. Examples: 3, -4, 5.5172
Enter DNE for Does Not Exist, oo for Infinity