Enable text based alternatives for graph display and drawing entry

Try another version of this question

The grocery store sells a 6 pack of apples for $0.18. What is the cost of each apples?

$


X
MathQuill
   x  x    n  |   | (   ) π DNE
   x    (   ) π DNE
( ) ( ] [ ) [ ] —∞ DNE
< > or All Real Numbers DNE
log logn ln n  | | e 
sin cos tan arcsin arccos arctan  
[more..]