Try another version of this question The grocery store sells a 5 pack of blueberry muffins for $4.70. What is the cost of each blueberry muffins?
Box 1: Enter your answer as an integer or decimal number. Examples: 3, -4, 5.5172
$
Enter DNE for Does Not Exist, oo for Infinity 0.94