Try another version of this question
The grocery store sells a 21 pack of chocolate bars for $7.14. What is the cost of each chocolate bars?
$
Box 1: Enter your answer as an integer or decimal number. Examples: 3, -4, 5.5172
Enter DNE for Does Not Exist, oo for Infinity
0.34