Try another version of this question The grocery store sells a 6 pack of apples for $0.18. What is the cost of each apples?
Box 1: Enter your answer as an integer or decimal number. Examples: 3, -4, 5.5172
$
Enter DNE for Does Not Exist, oo for Infinity 0.03